Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Nabór uzupełniający na Członków Komitetu Rewitalizacji

Prezydent Miasta ogłosił nabór uzupełniający na Członków Komitetu Rewitalizacji.

Komitet Rewitalizacji stanowić będzie forum współpracy i dialogu interesariuszy z organami gminy w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny rewitalizacji oraz będzie pełnić funkcję opiniodawczo-doradczą.

Nabór uzupełniający na Członków Komitetu Rewitalizacji przeprowadzony zostanie w dniach od 25 sierpnia 2023 r. do 01 września 2023 r.

Zasady wyznaczania składu oraz zasady działania Komitetu Rewitalizacji określone zostały w Regulaminie Komitetu Rewitalizacji przyjętym uchwałą Rady Miasta Tomaszowa Mazowieckiego nr LXXII/561/2023 z 30.03.2023 r.

Ogłoszenie o naborze, regulamin naboru, formularz zgłoszeniowy oraz inne niezbędne w procedurze naboru dokumenty znajdują się tutaj.

Wszelkie pytania dotyczące naboru należy kierować na adresy: adam.kozielek@tomaszow-maz.pl; lub telefonicznie: 44 724 23 11 w.525; magdalena.rosinska@tomaszow-maz.pl, lub telefonicznie: 44 724 23 11 w. 559.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij