Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-11-21

Zakończenie sezonu rajdowego w Tomaszowie

W niedzielę, 22 listopada fani rajdów samochodowych w województwie łódzkim będą mieć zwróconą uwagę na Tomaszów. Tam właśnie odbędzie się szósta i zarazem finałowa runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w rajdach typu KJS, 11. Rajd Andrzejkowy.

W imprezie organizowanej przez Automobilklub Tomaszowski będzie można zobaczyć ponad 30 samochodów przygotowanych pod kątem legalnych rajdów samochodowych.

W imprezie może wystartować każdy posiadacz prawa jazdy i auta dopuszczonego do ruchu. Załogę stanowi kierowca i pilot, którzy muszą mieć kaski samochodowe. W KJS nie jest wymagana licencja rajdowa. Trasy układane są tak, aby były jak najbardziej kręte, żeby nie rozwijać dużych prędkości, a przy tym wykazać się techniką jazdy i opanowaniem auta. Jeżeli ktoś chciałby przekonać się legalnie o możliwościach swoich jako kierowcy i własnego auta na zabezpieczonych trasach - może to zrobić startując w KJS 11. Rajdzie Andrzejkowym. Jest to szczególnie polecane młodym kierowcom, którzy dzięki udziałowi w takich imprezach nie szaleją za kierownicą w normalnym ruchu drogowym. Zapisy nadal trwają. Ostatnim momentem będzie odbiór administracyjny w dniu rajdu. Wpisowe wynosi 200 złotych od załogi, w której przynajmniej jeden z członków jest zrzeszonych w klubach Polskiego Związku Motorowego (np. w Automobilklubie Tomaszowskim). Niezrzeszeni za możliwość startu muszą zapłacić 250 złotych. Szczegółowe informacje o rajdzie, czyli m.in. regulamin można znaleźć na stronie organizatora pod adresem www.ak-tomaszowski.pl

KJS 11. RAJD ANDRZEJKOWY - GODZINY STARTU ODCINKÓW

Niedziela, 22 listopada

PS1 Lubochnia 1 - 11:28

PS2 Farbiarska 1 - 11:51

PS3 Borki 1 - 12:09

PS4 Omega 1 - 12:22

PS5 Lubochnia 2 - 13:15

PS6 Farbiarska 2 - 13:38

PS7 Borki 2 - 13:56

PS8 Omega 2 - 14:09


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij