Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


XXXIV Tomaszowskie Forum Trzeźwości

Tomaszowskie Forum Trzeźwości odbywa się w naszym mieście już po raz trzydziesty czwarty. W tym roku Forum rozpoczęło się 5 czerwca (Tomaszowski Biegi Trzeźwości) i potrwa do 10 lipca.

W ramach Forum zaplanowano: spotkania profilaktyczne z młodzieżą oraz warsztaty, obchody 35-lecia działalności Abstynenckiego Stowarzyszenia Klubu Wzajemnej Pomocy „Ala”, spektakl teatralny, piknik rodzinny, koncerty Małgorzaty Ostrowskiej i Dobrego Chmiela.

Program Tomaszowskiego Forum Trzeźwości 2022 „WszechMocni w Rodzinie”:

5 CZERWCA:

godz. 11 – Bieg Trzeźwości – Park Miejski „Solidarność”.

9 CZERWCA:

godz. 09.30 i 11.30 – „Jak znaleźć szczęście?” – spotkanie dla młodzieży, koncert „Dobry Chmiel i przyjaciele” – Arena Lodowa;

godz. 17.30 – obchody 35-lecia działalności Abstynenckiego Stowarzyszenia Klubu Wzajemnej pomocy „Ala” – MCK Tkacz.

15 CZERWCA:

Warsztaty dla uczniów szkół podstawowych „Uważności nigdy za wiele. Co czyha na nas w Internecie?” – szkoły podstawowe w Tomaszowie Mazowieckim.

20 CZERWCA:

godz. 9.30 – Spektakl profilaktyczny „Wszechobecni” – MCK Tkacz.

10 LIPCA:

Koncerty Małgorzaty Ostrowskiej i Dobrego Chmiela – przystań miejska.

Organizatorami Tomaszowskiego Forum Trzeźwości są: Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Stowarzyszenie Abstynenckie „AZYL”, Stowarzyszenie Klubu Wzajemnej Pomocy „ALA”.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij