Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wystawa fotografii Dariusza Dorosza pt. „Nadpilickie opowieści”

Oswojeni z własnym otoczeniem często nie dostrzegamy jego piękna. Nadpilickie łąki, znajome mostki nad strugami, chmury przeglądające się w lustrze wód Zalewu, opary zasnuwające srebrną przędzą nadrzeczne zarośla, nocne niebo, złocisty blask poranka, czujnie nastawione uszy saren, kropelki rosy „u stóp” jelenia – zjawy… Dzięki zdjęciom Dariusza Dorosza możemy zachwycić się nimi od nowa, bo od nowa zostają opowiedziane – obiektywem wrażliwego Fotografa…„Moje pierwsze kroki w fotografii stawiałem ponad 20 lat temu na nocnym niebie, chcąc po prostu utrwalić to, co widziałem. To podejście do fotografii towarzyszy mi do dziś. Gdy jestem w pejzażu moje spojrzenie zatrzymują pewne kadry: czasem są to zjawiska atmosferyczne, czasem układ linii i plam barwnych, światło czy bystre oczy zwierząt, to co stałe i to co za chwile zniknie. Ja tam po prostu jestem. Z aparatem.”

Zapraszamy – wernisaż wystawy odbędzie się 9 marca o godzinie 16.00 – Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim im. Antoniego hr. Ostrowskiego. Wystawa potrwa do 28 lipca.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij