Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Wręczenie nagród w I Ogólnopolskim Konkursie Logopedycznym „Wesołe minki ćwiczącej rodzinki"

W Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2, 21 marca odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w I Ogólnopolskim Konkursie Logopedycznym „Wesołe minki ćwiczącej rodzinki”.

Na gali obok gości z Urzędu Miasta: Przewodniczącego Rady Miejskiej - Krzysztofa Kuchty i Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej - Beaty Stańczyk, Dyrektora Wydziału Edukacji w Urzędzie Miasta - Iwony Sudak oraz Dyrektora Wydziału Kultury i Sportu - Kamila Szymczaka, obecni byli członkowie komisji konkursowej: Elżbieta Zakrzewska - logopeda w SOSW w Tomaszowie Mazowieckim, Marcin Staniec - instruktor plastyk w MOK w Tomaszowie Mazowieckim. W uroczystości wzięli również udział laureaci konkursu z Częstochowy, a także przedszkolaki z Przedszkola nr 7 i z oddziału przedszkolnego w SP 12.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem w całym kraju, wpłynęły łącznie 94 prace z różnych miast Polski, m.in. z Ustki, Wrocławia, Lublina, Warszawy czy też Opola. Komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Zakrzewska (logopeda), Hanna Szymczak-Goska (fotograf) oraz Marcin Staniec (instruktor plastyk) dokonała następującego werdyktu:

W kategorii dzieci w wieku przedszkolnym laureatami zostali:

I miejsce: Grupa „Odkrywcy” z Przedszkola nr 7 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim, opiekun Aneta Męcina;

II miejsce: Iga Kordas, Ada Kordas z Kłomnic, opiekun Klaudia Kordas;

III miejsce: Hanna Sobol, opiekun Aleksandra Sobol z Lubomi.

W kategorii dzieci w wieku wczesnoszkolnym laureatami zostali:

I miejsce: Bartosz Płuska, Kajetan Markowski, Wojciech Szecówka, Jacek Pawlik z Fundacji Mozaika w Częstochowie, opiekun Klaudia Kordas;

II miejsce: Blanka Szymańska ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Kutnie, opiekun Anna Jakubowska;

III miejsce: Barbara Kotkowska, Anna Kotkowska ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Barłogach, opiekun Klaudia Łuczak.

Konkurs objął honorowym patronatem Prezydent Miasta - Marcin Witko.

Fundatorami nagród byli: Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz Rada Miejska Tomaszowa Mazowieckiego.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij