Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

W Arenie Lodowej odbędą się Mistrzostwa Polski w Wieloboju Sprinterskim

14 grudnia odbędzie się oficjalne otwarcie pierwszej w Polsce Areny Lodowej, która powstała przy ul. Strzeleckiej w Tomaszowie Mazowieckim. Dwa dni później rozpoczną się Mistrzostwa Polski w Wieloboju Sprinterskim w łyżwiarstwie szybkim.

FOTO

Tomaszowska Arena Lodowa - najnowocześniejszy kryty obiekt łyżwiarski w tej części Europy - przeszła wszystkie niezbędne testy operacyjne i jest już w pełni gotowa. Przed nami 37. Mistrzostwa Polski w Wieloboju Sprinterskim w łyżwiarstwie szybkim. Wśród uczestników zobaczymy najlepszych polskich panczenistów, z których wielu - jak m.in. Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka czy Artur Waś - należy do światowej czołówki tej dyscypliny sportu.

FOTO

Warto dodać, że zawody w Tomaszowie Mazowieckim będą dla "biało-czerwonych" ostatnią okazją do zaprezentowania się polskiej publiczności przed wylotem na XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w południowokoreańskim Pjongczang (9-25 lutego 2018 roku).

Bilety wstępu na mistrzostwa - w cenie od 6 zł - można nabyć poprzez www.bilety24.pl oraz w kasach Areny Lodowej w dniach 13-15 grudnia.

FOTO

Pomóżmy chorej Zuzi

W trakcie Mistrzostw Polski prowadzona będzie zbiórka na rzecz 5-letniej Zuzanny Flont chorej mózgowe porażenie dziecięce. Dziewczynka jest wcześniakiem, u którego stwierdzono wodogłowie pokrwotoczne, przepuklinę pępkową oraz niedowład spastyczny kończyn dolnych. Zuzia przeszła operację selektywnej rizotomii grzbietowej (SDR) i w chwili obecnej wymaga regularnej i kosztownej rehabilitacji. Całość zebranych funduszy przeznaczona zostanie na zakup sprzętu rehabilitacyjnego.

FOTO

Zmiana organizacji ruchu

14, 16 i 17 grudnia obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu drogowego. Ulica Strzelecka będzie całkowicie zamknięta na odcinku od wjazdu do sklepu Biedronka do ul. Ściegiennego zgodnie z poniższym harmonogramem:

14 grudnia 2017 r. – zamknięcie w godz. od 13.30 do 22.00

16 grudnia 2017 r. – zamknięcie w godz. od 9.00 do 15.00

17 grudnia 2017 r. – zamknięcie w godz. od 9.00 do 15.00

Parkingi zlokalizowane będą przy ul. PCK.

 
FOTO

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij