Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Vivat Ferie!

W tomaszowskich instytucjach kultury, placówkach oświatowych, w stowarzyszeniach oraz na Arenie trwa pierwszy tydzień ferii zimowych. Przypomnijmy, że przygotowana oferta feryjna obejmuje blok bezpłatnych atrakcji skierowanych do dzieci i młodzieży. Z feryjnych atrakcji korzystają również przedszkolaki z terenu Tomaszowa Mazowieckiego. 
Oferta jest bogata, dzieci korzystają z bezpłatnych wejść na ślizgawkę na Arenie, na basen i do muzeum. Mają do wyboru szereg innych darmowych atrakcji dla dzieci spędzających ferie w mieście – od seansów bajek, filmów, warsztatów, gier stolikowych, zajęć sportowych i konkursów.

Powoli ku końcowi zbliża się pierwszy tydzień ferii, podczas którego dzieci mogły skorzystać m.in, z warsztatów teatralnych przygotowanych przez Miejskie Centrum Kultury, zajęć feryjnych w Bibliotece, toru na basenie „Złota Rybka” i ślizgawek w Arenie. Ze względu na duże zainteresowanie wprowadzamy dodatkowe bezpłatne godziny na basenie. Zapoznajcie się z grafikiem (na plakacie) i serdecznie zapraszamy!Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij