Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Uchwyć przyrodę latem, wygraj kurs fotograficzny

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konkursie fotograficznym. Na autorów najlepszych zdjęć pokazujących przyrodę latem, czekają atrakcyjne nagrody m.in. vouchery na profesjonalny kurs fotograficzny.Celem konkursu jest uchwycenie piękna i różnorodności przyrody województwa łódzkiego oraz pokazanie, jak się zmienia w zależności od pór roku.

W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec województwa, który ukończył 13 lat. Zgłoszone fotografie – jedna od jednego autora - nie mogą być pracami zbiorowymi, ani też nie mogą być to zdjęcia nagrodzone w innych konkursach.

Dla autorów najlepszych prac organizatorzy przygotowali bardzo ciekawe nagrody – vouchery na profesjonalny, stacjonarny kurs fotograficzny.

Prace konkursowe oraz wypełniony formularz i załączniki, należy nadsyłać w terminie od 20 czerwca do 31 lipca 2023 r. na adres ogrody@lodzkie.pl.

Załączniki, formularze zgłoszeniowe, oświadczenie znajdują się tutaj.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij