Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-16

Trwają ferie zimowe w MCK

Trwają ferie zimowe w placówkach Miejskiego Centrum Kultury. W MOK, filii MCK pierwszy dzień ferii upłynął na grach i zabawach integracyjnych. W tajniki gier planszowych dzieci zostały wprowadzone przez Klub Miłośników fantastyki ELIZJUM. Dzieci poznały sztuki walki wywodzące się z tradycji afrykańskiej i brazylijskiej na zajęciach capoeiry. Na zajęciach ceramicznych pod czujnym okiem naszej instruktorki Bożeny Gajdy z okazji Roku Kota, który przypada na rok 2016 dzieci wykonały prace z gliny.

Zdjęcie dzieci uczestniczących w zajęciach feryjnych

Pierwszy dzień Akademii Dzieci i Wyobraźni - feryjnych zajęć w DOK-u minął radośnie i twórczo pośród śpiewu, tańca, gier i zabaw integracyjnych oraz działań plastycznych.

W związku z jubileuszowym rokiem 1050-tej Rocznicy Chrztu Polski oraz rokiem poświęconym postaci Henryka Sienkiewicza (w 100 rocznicę jego śmierci i 170 rocznicę urodzin), odbyła się także krótka lekcja historii. Ciąg dalszy historii i opowieści o pisarzu nastąpi podczas wyprawy do naszego Muzeum im. Antoniego hr. Ostrowskiego na wystawę „Trylogia - dziwne materii pomieszanie” ze zbiorów Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku.

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij