Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Tomaszowskie gawędy” z MCK

Miejskie Centrum Kultury organizuje cykl spotkań z mieszkańcami naszego miasta pn. „Tomaszowskie gawędy”. Planowane są w kilku terminach o godzinie 18, a stałym miejscem spotkań będzie Galeria Sztuki Arkady przy ul. Rzeźniczej 4.

Pierwsze odbędzie się już we wtorek, 17 stycznia, a kolejne planowane są w dniach: 31 styczeń, 14 luty, 28 luty, 14 marzec i 28 marzec. Do każdej z dat przypisana jest konkretna tematyka spotkania.


Podczas wydarzenia prowadzone będą rozmowy z mieszkańcami na tematy związane z „niedopowiedzianą” historią Tomaszowa Mazowieckiego. Ważne jest, by podzielili się oni wspomnieniami, które zostały w głowach, pamiątkami czy zdjęciami, których nie zdążył zniszczyć czas – MCK apeluje – zabierzcie pamiątki ze sobą na spotkania. „To Wasze opowieści nadadzą im wyjątkowy charakter i od Was zależy, w jakim kierunku potoczą się rozmowy, dlatego to Wy jesteście najważniejszymi gośćmi!"


Więcej szczegółów dotyczących spotkań znajdziecie na mck-tm.pl bądź w Miejskim Centrum Kultury pl. Kościuszki 18.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij