Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Teatr Piosenki z MCK zachwycił publiczność

Koncert pt. „Przetańczyć całą noc”, który odbył się 22 marca w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą, ponownie okazał się muzycznym sukcesem artystów z Teatru Piosenki prowadzonego przez Katarzynę Goljat. Tym razem zachwycili słuchaczy wykonaniem utworów ze znanych musicali i operetek oraz przebojów światowej estrady.Spektakle muzyczne Teatru Piosenki zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem publiczność również wypełniła salę w MCK Za Pilicą do ostatniego wolnego miejsca. Ci, którzy przyszli, nie zawiedli się. Artyści zabrali ich w muzyczną podróż, którą piosenką „Bella Donna” rozpoczął Mateusz Sitkiewicz.

W dalszej części koncertu zabrzmiały m.in. takie utwory jak: „Kocham Paryż” z musicalu „Can-Can”, „Appassionata” z repertuaru Janusza Gniatkowskiego, „Co się dzieje, oszaleję” z „Księżniczki Czardasza” E. Kalmana, „Hallelujah” L. Cohena, „To świt, to zmrok” z musicalu „Skrzypek na dachu” i wiele innych.

Na scenie – solo i w duetach – poza Mateuszem Sitkiewiczem zaprezentowali się: Agnieszka Dąbrowska, Beata Dembowska, Mieczysław Kincel, Czesław Mincer, Mateusz Habiera i Mateusz Grabowski.

A już w kwietniu Teatr Piosenki wystąpi z koncertem, którego program będzie się składał z piosenek okresu międzywojennego. Szczegóły wkrótce.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij