Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Świętowali Złote i Diamentowe Gody

Szesnaście par z Tomaszowa Mazowieckiego świętowało Złote i Diamentowe Gody, które odbyły się 22 marca w Sali obrad Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. 63. rocznicę ślubu obchodzili Danuta i Kazimierz Kubiak, 61. rocznicę Maria i Jan Witek, a 50. rocznicę: Barbara i Wiesław Baranowscy, Joanna i Bogusław Chuderscy, Stefania i Grzegorz Czwartek, Ewa i Mirosłąw Fałek, Irena i Jerzy Jędrzejczyk, Jadwiga i Tadeusz Klimek, Emilia i Jerzy Kowalczyk, Małgorzata i Leszek Kowalczyk, Anna i Marian Krzysztofik, Cecylia i Marian Mencfel, Grażyna i Grzegorz Molga, Maria i Jan Niżnikowscy, Józefa i Wacław Przybysz oraz Jadwiga i Zdzisław Ślusarek.



Wszyscy jubilaci otrzymali medale za długoletnie pożycie małżeńskie, kwiaty i listy gratulacyjne od prezydenta RP oraz upominki od prezydenta miasta.



Wyjątkowemu wydarzeniu towarzyszyła oprawa muzyczna w wykonaniu Daniela Wysokińskiego z akompaniamentem Kamila Wrony.

Na ręce Szanownych Jubilatów życzenia złożyli prezydent Marcin Witko oraz przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Kuchta.



Dostojnym Jubilatom życzymy wszystkiego najlepszego!

Fot. Dariusz Kwapisiewicz

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij