Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Spotkanie z Marcinem Prusem w „Dwunastce”

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 uczestniczyli 24 listopada w wyjątkowym spotkaniu z niezwykłym człowiekiem – Marcinem Prusem, 97-krotnym reprezentantem Polski w siatkówce, Mistrzem Świata Juniorów, Mistrzem Europy Juniorów, MVP Mistrzostw Świata.Obecnie Marcin Prus to pedagog, psycholog oraz Ambasador Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Podczas spotkania poruszone zostały zagadnienia dotyczące podejmowania odpowiedzialnych decyzji życiowych i wybierania indywidualnej drogi do realizacji marzeń.Prelegent zwrócił uwagę na zagrożenia ze strony używek, agresji czy stresu.

Mistrz przekazał młodzieży bardzo cenną wiedzę dotyczącą tego, jak ważny w życiu jest upływający czas, jak ważna jest wiedza zdobywana każdego dnia w szkole, jak ważne jest dokonywanie własnych wyborów i samodzielne kierowanie swoimi dalszymi losami, by osiągnąć sukces nie tylko w sporcie, ale i w życiu - by być szczęśliwym człowiekiem.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij