Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Spotkanie na leśnej polanie

Dzień Otwarty pod tytułowym hasłem zorganizowano 7 lutego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2, w skład którego wchodzi Szkoła Podstawowa nr 12 i Przedszkole nr 7. Dla gości przygotowano wiele atrakcji.


dzien otwarty ZS-P nr 2 2020


Przyszłych uczniów „dwunastki” witali starsi koledzy przebrani za elfy, którzy wręczali przybyłym na Dzień Otwarty samoprzylepne znaczki i kotyliony z wizerunkami ptaków. Dodatkowo „leśny” charakter wydarzenia podkreślała dekoracja szkolnych korytarzy.

Dzieci obejrzały inscenizację pt. „Gniazdo” przygotowaną przez szkolny zespół teatralny „Gadu-gadu”. Po niej wzięły udział w zajęciach edukacyjnych, m.in.: matematyczno-logicznych, językowych, komputerowych, plastycznych i ruchowych. Były również pokazy zajęć na pływalni, siatkarski i jazdy na rolkach w wykonaniu uczniów SP nr 12, a także „leśny” bal, poczęstunek, zabawy przygotowane przez Samorząd Uczniowski oraz pamiątkowe zdjęcia z fotobudki.

Towarzyszący dzieciom rodzice mieli w tym czasie możliwość porozmawiania z dyrekcją i nauczycielami, zapoznania się z ofertą edukacyjną placówki, obejrzenia prezentacji multimedialnej i gazetki prezentującej aktualności z życia szkoły.

Wiele atrakcji przygotowano także dla przyszłych podopiecznych Przedszkola nr 7. Maluchy mogły poznać swoich przyszłych kolegów, pobawić się przedszkolnymi zabawkami i wziąć udział w różnych tematycznych zajęciach.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij