Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Spartakiada Zdrowia dla Seniorów

Po raz kolejny w Kręgielni przy Arenie Lodowej odbędzie się Spartakiada Zdrowia dla Seniorów. Już 6 grudnia 2023 r. po raz kolejny tomaszowscy seniorzy powalczą o najlepsze miejsca na podium podczas tego wyjątkowego wydarzenia organizowanego przez Klub Sportowy Arena. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 10.Nasi Seniorzy, łącząc sport ze świetną zabawą pokażą jak aktywnie i przyjemnie można spędzać czas. Trzymajmy mocno kciuki za ich jak najlepsze wyniki.

„Organizacja „Spartakiady Zdrowia dla Seniorów” w ramach projektu pn. „TOMASZÓW MAZOWIECKI - ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim” finansowanego w ramach Programu „Rozwój Lokalny” ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021”.

Zapraszamy!

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij