Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Solejukowa wpadła na dzień do Tomaszowa

Katarzyną Żak – aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, a także wokalistka 18 listopada br. gościła w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu „Podwieczorek z Gwiazdą”, którego pomysłodawcą i prowadzącym jest łódzki dziennikarz Leszek Bonar.

Pani Katarzyna opowiadała m.in. o swojej przygodzie z aktorstwem, zawodowo-prywatnych relacjach z mężem (również aktorem) Cezarym Żakiem, a także o pracy na planie serialu „Ranczo” i pomysłach na graną tam przez nią postać Solejukowej.

Publiczność, która przyszła na spotkanie do MCK Tkacz, miała też okazję poznać Katarzynę Żak jako świetną wokalistkę (muzyczne szlify zdobywała m.in. u Wojciecha Młynarskiego) i interpretatorkę tekstów Agnieszki Osieckiej.

Na koniec cierpliwie pozowała do zdjęć, podpisywała płyty i rozmawiała już mniej oficjalnie ze swoimi fanami. Okazała się ciepłą, otwartą osobą z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij