Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Przedszkola i szkoły zapraszają na dni otwarte

Tomaszowskie placówki oświatowe zachęcają przyszłych przedszkolaków i uczniów oraz ich rodziców do zapoznania się z ofertą edukacyjną i warunkami, w jakich mogą się kształcić, zdobywać wiedzę i rozwijać swoje pasje ich pociechy. W najbliższych dniach na dni otwarte zapraszają Przedszkole nr 2, a także Szkoła Podstawowa nr 12 i Przedszkole nr 7.


przedszkola i szkoły dni otwarte 2020


W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2, czyli w Przedszkolu nr 7 oraz Szkole Podstawowej nr 12, dzień otwarty zaplanowano 7 lutego. Do przedszkola można przyjść już o godz. 9. Poza zwiedzaniem placówki przewidziano zajęcia ruchowo-plastyczno-muzyczne oraz prezentację multimedialną i rozmowy z dyrekcją i nauczycielami. O godz. 16 swoje drzwi dla przyszłych pierwszoklasistów otworzy SP nr 12. W programie: inscenizacja słowno-muzyczna „Gniazdo”, pokazy ‒ na pływalni oraz siatkarski, a także zajęcia w salach, zabawa taneczna „Leśny bal” oraz poczęstunek dla dzieci.

7 lutego od godz. 10 do odwiedzenia placówki zaprasza Przedszkole nr 2 im. M. Kownackiej. Tam także nie zabraknie różnych atrakcji.

Ofertę Przedszkola nr 5 przy ul. Niskiej poznać będzie można 10 lutego w godz. 16.30-18. Dyrekcja i nauczyciele odpowiadać będą na pytania rodziców, każdy będzie mógł też obejrzeć placówkę.

Na dzień otwarty we wtorek, 11 lutego w godz. 15.30-17.30 zaprasza rodziców i dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 przy ul. L.W. Maya. Przewidziano m.in. prezentację multimedialną.

W Szkole Podstawowej nr 3 dzień otwarty zaplanowano 21 lutego. Dyrekcja i nauczyciele zapraszają zarówno najmłodsze dzieci wybierające się do zerówki oraz klasy pierwszej, jak i starszych uczniów, którzy chcieliby się do tej placówki przenieść. Szkołę będzie można oglądać od godz. 17.

Dzień później, 22 lutego, swoje drzwi dla przyszłych uczniów i ich rodziców otworzy Szkoła Podstawowa nr 11. Od godz. 11 do 13 spotkać się będzie można z dyrekcją i nauczycielami, poznać ofertę edukacyjną oraz zwiedzić obiekt. Zaplanowano również występy artystyczne uczniów, gry, zabawy, konkursy i poczęstunek dla dzieci.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij