Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Poznaliśmy „Tomaszowskie Talenty”

„Tomaszowskich talentów” w Tomaszowie nie brakuje. W czwartek, 1 lutego w Miejskim Centrum Kultury Tkacz odbyła się kolejna edycja feryjnego konkursu pod tą samą nazwą. Serca jury skradli…Podczas wydarzenia uczestnicy prezentowali talenty z różnych dziedzin. Śpiewali, grali na instrumentach i tańczyli. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży, promowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie kreatywności. Po obejrzeniu prezentacji, jury w składzie: Izabela Śliwińska, Katarzyna Goljat oraz Karolina Ziętek przyznało nagrody w trzech kategoriach wiekowych.

W kategorii klas 1-3:

I miejsce – Aleksander Gronostaj, Joanna Kraczkowska

W kategorii klas 4-6:

I miejsce – Magdalena Kosylak, Maria Wójcik

II miejsce – Lena Mierzwa, Maja Chyb

W kategorii klas 7-8:

I miejsce – Dominika Kwiatkowska Konkurs Tomaszowskie

Talenty został zorganizowany przez Miejskie Centrum Kultury pod patronatem Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Wszystkim uczestnikom organizatorzy składają serdeczne gratulacje.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij