Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-10-20

Podsumowali eko-konkursy

W Miejskim Ośrodku Kultury uroczyście podsumowano konkurs plastyczny "Eko-Pocztówka" i fotograficzny "Eko-Oko". Przy okazji otwarte zostały wystawy z nagrodzonymi i wyróżnionymi pracami.

Uroczystości odbyły się 16 października. Konkursy zostały zrealizowane w ramach zadania "Z Domu Kultury Wprost do Natury" – cyklu działań edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych z powiatu tomaszowskiego. Wystawa będzie eksponowana do 30 listopada.

W konkursie plastycznym "Eko-Pocztówka" wzięło udział 220 osób, nagrody przyznano 49 osobom w czterech kategoriach wiekowych. Natomiast do konkursu fotograficznego zgłoszono 249 fotografii. Nagrodzono i wyróżniono 14 uczestników.

Nagrody w konkursie zostały ufundowane z dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przy współudziale środków Miejskiego Ośrodka Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.
Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij