Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Partycypuj społecznie – weź udział w ankiecie

 Fundusze Norweskie Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionanej

Trwają prace nad opracowaniem „Standardów partycypacji społecznej i komunikacji dla Miasta Tomaszowa Mazowieckiego”. Celem opracowania jest zwiększenie aktywności mieszkańców, ich poczucia odpowiedzialności za sprawy miasta oraz zapewnienie możliwości współdecydowania o mieście.

W związku z powyższym zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w badaniu. Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki prezentowane będą wyłącznie w formie zbiorczych zestawień. Państwa opinie są dla nas bardzo ważne, ponieważ pozwolą nam lepiej opracować dokument.

Wypełnienie ankiety zajmie Państwu poniżej 10 minut. Link do ankiety – tutaj.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas!

Działanie jest realizowane w ramach projektu pt.: „TOMASZÓW MAZOWIECKI – ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim” finansowanego w ramach Programu „Rozwój Lokalny” ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

www.eeagrants.pl


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij