Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Muzycznie i plastycznie o kobietach

„Jej portret” to tytuł „Wieczoru ze sztuką”, który odbędzie się 9 marca (sobota) o godzinie 17 w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą przy ul. Gminnej 37/39. Wstęp wolny.Podczas wydarzenia obejrzeć będzie można prace artystów ze Stowarzyszenia Amatorów Plastyków w Tomaszowie Mazowieckim, które pokazane zostaną na wystawie pn. „Kobieta i kwiaty”. To kilkadziesiąt obrazów wykonanych głównie w technikach olej i akryl.

Wernisaż urozmaicą występy artystyczne w wykonaniu: Lecha Kozdroja (piano), Henryka Kowalewskiego (gitara) oraz Elżbiety Jakóbczyk, Barbary Skawińskiej i Elżbiety Ołubek (recytacja). Posłuchać też będzie można wokalistów z Miejskiego Centrum Kultury przygotowanych przez Annę Gnatek, a gościnnie dla uczestników spotkania zagrają uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Tomaszowie Mazowieckim.

Zapraszamy w imieniu organizatorów.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij