Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Miejsce przyjazne seniorom” ‒ można zgłaszać kandydatury

Od 8 czerwca do 31 sierpnia br. organizacje pozarządowe, instytucje, firmy oraz grupy składające się z co najmniej 10 osób mogą rekomendować miejsca przyjazne osobom starszym, znajdujące się na terenie Tomaszowa Mazowieckiego. To już kolejna edycja projektu organizowanego przez miasto z udziałem Tomaszowskiej Rady Seniorów.

 

Celem projektu jest promowanie miejsc na terenie Tomaszowa Mazowieckiego, w których osoby starsze traktowane są w sposób szczególnie przyjazny, czują się swobodnie lub korzystają ze specjalnych przywilejów. Miejscami  przyjaznymi  seniorom mogą być kawiarnie, sklepy, apteki,  kina, różne instytucje publiczne, tj. muzeum, ośrodki kultury, prywatni przedsiębiorcy albo też podmioty podejmujące działania na rzecz seniorów.

Miejsca  zgłoszone do konkursu zostaną rozpatrzone przez Tomaszowską Radę Seniorów  i zatwierdzone przez prezydenta miasta. Formularze dostępne są  m.in. w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta. Wypełnione dokumenty można przekazać:

  • drogą korespondencyjną (liczy się data wpływu) na adres:

          Urząd Miasta
          Wydział Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia
          ul. POW 10/16
          97-200 Tomaszów Mazowiecki

  • drogą elektroniczną na adres: wsp@tomaszow-maz.pl
  • osobiście w siedzibie Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia, budynek C, pokój nr 2 od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30.

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij