Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Miasto zrealizuje kolejne zadanie inwestycyjne z TBO

Już wkrótce Miasto rozpocznie realizację zadania inwestycyjnego pn. „Park Niebrowski – Boisko wielofunkcyjne – TBO”. Kwota, która została zabezpieczona w budżecie miejskim na inwestycję to 2.015.000 zł brutto.

W postępowaniu przetargowym na realizację powyższego zadania udział wzięło 6 oferentów. Najkorzystniejszą ofertę złożyła Firma NAKAL Sp. z o.o. z Nowego Miasta nad Pilicą (całkowita kwota oferty wyniosła 1.997.311,49 zł brutto). Umowa na realizację inwestycji została już podpisana.

W wyniku realizacji zadania w „Parku Niebrowskim” powstanie boisko wielofunkcyjne wyposażone w bieżnię, skocznię do skoku w dal, boisko do piłki nożnej, boisko do gry w badmintona, rzutnię do pchnięcia kulą oraz boisko do siatkówki plażowej. Zostanie również zbudowana droga dojazdowa z wytyczonymi miejscami parkingowymi (w tym miejsce przeznaczone dla osób niepełnosprawnych) oraz chodnik wewnętrzny i schody terenowe. Zamontowane zostaną elementy małej architektury: ławki, kosze na śmieci i stojaki na rowery.

Obiekt będzie wyposażony w instalację odwadniającą bieżnię, kanalizację deszczową, instalację oświetleniową i monitoring. Realizacja zadania obejmuje także zakup i montaż kompleksowego wyposażenia sportowego.

Planowana inwestycja będzie realizowana w trybie dwuletnim z terminem końcowym zaplanowanym na III kwartał 2022 r.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij