Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Koncert Noworoczny ZSP-P nr 8

Hala sportowa Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 8 stała się salą widowiskową za sprawą Koncertu Noworocznego. Koncert zadedykowany został sponsorom i przyjaciołom ZS- P nr 8. Wydarzenie odbyło się 17 stycznia.W czasie koncertu zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6, chwaląc się swoimi umiejętnościami tanecznymi, wokalnymi i gimnastycznymi. Na finał koncertu zaśpiewali również nauczyciele. Wystrój sali oraz wykonywane utwory wprowadziły publiczność w niezwykłą atmosferę.Dyrektor Elżbieta Wilczyńska podziękowała sympatykom i przyjaciołom szkoły za dotychczasową współpracę i zaangażowanie. Podkreśliła, że bez ludzi o dobrym sercu wiele inicjatyw mogłoby się nie odbyć. Drobne upominki były symbolem wdzięczności za okazaną pomoc i wsparcie.

Na zakończenie uroczystości słowa podziękowania oraz życzenia na 2024 rok skierował do wszystkich obecnych prezydent Marcin Witko.

Po występach czekał na gości słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 6.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij