Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

"Kolorowe pory roku" czyli kreatywne warsztaty dla dzieci

"Kolorowe pory roku" to kreatywne warsztaty dla dzieci z niepełnosprawnością ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piotrkowie Trybunalskim, które odbywać się będą cyklicznie w Dzielnicowym Ośrodku Kultury filii MCK w Tomaszowie Mazowieckim. W trakcie zajęć dzieci będą rozwijały sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową, różne techniki plastyczne, a przede wszystkim wiarę we własne siły. 

Na zdjęciu dzieci biorące udział w warsztatach

Zajęcia, które odbyły się 18 października 2016 r. w siedzibie DOK filii MCK w Tomaszowie Mazowieckim, prowadzone były pod hasłem "Kolorowe pory roku - ,,JESIEŃ’’. Materiał plastyczny, na którym pracowały dzieci to szary i kolorowy papier oraz farby. Dzieci tworzyły po swojemu swój artystyczny świat i wyraziły swoje emocje za pośrednictwem pracy twórczej. Niezależnie od wszystkich walorów artystycznych jakie niesie ze sobą sztuka, spotkanie wniosło także dobrą zabawą. Warsztaty poprowadziła Iwona Jabłońska, instruktor Dzielnicowego Ośrodka Kultury filii MCK w Tomaszowie Mazowieckim. Materiały plastyczne na warsztaty pomogły przygotować dzieci z zajęć artystycznych ośrodka; Dominika Konecka, Wiktoria Chachuła, Franciszek Bernat i Jakub Izdebski.

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij