Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kochanym mamom

Piękny i niezwykle wzruszający koncert z okazji Dnia Matki odbył się 24 maja w Miejskim Centrum Kultury Tkacz. To wyjątkowe wydarzenie przygotowali uczestnicy zajęć wokalnych, instrumentalnych i tanecznych MCK pod kierunkiem swoich instruktorów. Płynące ze sceny muzyczne życzenia i podziękowania za miłość, troskę i poświęcenie wywołały niejedną łzę wzruszenia u mam.

Koncert rozpoczął Daniel Wysokiński piosenką „List do matki” z repertuaru Violetty Villas, z której zaczerpnięty został tytuł wydarzenia „Mamo, w sercu cię kołyszę”. Artyście na fortepianie akompaniował Kamil Wrona.

W kolejnych blokach wystąpili uczestnicy zajęć wokalnych, instrumentalnych i tanecznych, którzy na co dzień rozwijają swoje talenty pod kierunkiem: Beaty Niedzielskiej, Katarzyny Goljat, Anny Gnatek, Anity Sołtysiak, Kamila Wrony, Marcina Wójciaka i Dominika Czwartka.

Na program koncertu złożyły się zarówno piosenki o mamach, jak i dedykowane mamom. Usłyszeć można było m.in.: „Podziękowanie dla rodziców”, „Dyrygent”, „Ti amo” czy „Walc na dwa”, a także utwory instrumentalne. Na zakończenie nie zabrakło chóralnie odśpiewanego „Sto lat” i życzeń, do których dołączone były czerwone róże.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij