Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kochanym mamom

„Mamo, w sercu Cię kołyszę” to tytuł koncertu, który odbędzie się 24 maja (piątek) o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Wydarzenie zorganizowane zostanie z okazji Dnia Matki. Wstęp wolny.Na scenie zaprezentują się uczestnicy zajęć wokalnych, instrumentalnych i tanecznych, które odbywają się w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, którzy na co dzień szkolą się i realizują swoje pasje pod kierunkiem instruktorów: Beaty Niedzielskiej, Anny Gnatek, Katarzyny Goljat, Anity Sołtysiak, Kamila Wrony, Dominika Czwartka i Marcina Wójciaka.

W programie koncertu, którego tytuł został zaczerpnięty z tekstu utworu „List do matki” śpiewanego przez Violettę Villas, znajdą się piosenki o mamach i dla mam, ale także „poważniejszy” repertuar i piękne utwory instrumentalne.

Zapraszamy w imieniu organizatorów.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij