Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


GOO!KART Tomaszów Mazowiecki rozpędza się na dobre!

17 marca GOO!Kart Tomaszów Mazowiecki wystartował z impetem i ani myśli się zatrzymać. Fani motoryzacji codziennie mogą korzystać z najbezpieczniejszego, najtańszego w Polsce i jedynego w Tomaszowie Mazowieckim toru kartingowego.W ofercie GOO!Kart Tomaszów Mazowiecki posiada 14 gokartów elektrycznych z czego dziesięć z nich to gokarty Senior, dwa Junior i dwa Kinds. Są to nowoczesne pojazdy wyposażone w nowy, cichy silnik. Zapewniają wysoki komfort jazdy a regulowane siedzenia i kolumny kierownic ułatwiają dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Na Seniorskich gokartach RSX mogą jeździć osoby, które ukończyły 14 lat (od 150 cm wzrostu). Gokarty dla najmłodszych są łatwe w obsłudze, bezpieczne i przystosowane do potrzeb mniej doświadczonych użytkowników. Na Juniorskich gokartach LRX mogą jeździć osoby od 8 – 13 roku życia (od 140 cm wzrostu), a na KIDRACER dzieci od 3 do 7 roku życia (od 135 cm wzrostu). KIDRACER posiadają silniki elektryczne opracowane i skonfigurowane tak, aby zapewniały liniowe, komfortowe przyspieszenie. Automatyczny hamulec uruchamia się zaraz po zdjęciu stopy z pedału gazu, co zwiększa bezpieczeństwo dziecka na torze.

Klienci GOO!Kart Tomaszów Mazowiecki mogą już wynająć cały tor na specjalne okazje. Jeśli ktoś planuje: urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie oraz spotkania integracyjne to nowopowstały tor kartingowy jest doskonałym wyborem wśród atrakcji.

GOO!Kart Tomaszów Mazowiecki to bezpieczeństwo, adrenalina i świetna zabawa. Wpadajcie i rozpocznijcie tę wyjątkową przygodę motoryzacyjną razem nami!

Warto skorzystać z NAJNIŻSZYCH CEN w Polsce!

Zapraszamy do Areny!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij