Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-11-25

"Goła Baba" na zakończenie Tomaszowskich Teatraliów

Trwają Tomaszowskie Teatralia, czyli artystyczne zdarzenia sceniczne. Na zakończenie X edycji odbędzie się monodram "Goła Baba".

W Miejskim Ośrodku Kultury można jeszcze zakupić bilety na spektakl autorstwa Joanny Szczepkowskiej w cenie 30 zł. Został on zaplanowany na godzinę 19 w piątek, w tomaszowskim kinie Włókniarz.

W miniony weekend, w sali kina Włókniarz odbyły się przeglądy teatrów amatorskich. Uczestniczące w nim teatry reprezentowały szkoły podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne i instytucje kultury z Tomaszowa Mazowieckiego oraz z terenu powiatu tomaszowskiego. Na przegląd wpłynęły 24 zgłoszenia.

Celem Tomaszowskich Teatraliów jest m.in. prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego teatrów amatorskich, konfrontacja dokonań artystycznych czy integrowanie środowisk twórczych z regionu.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij