Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Futsal Białobrzegi – propagowali sport bez nałogów i przemocy

XVI Halowy Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Sport bez nałogów i przemocy” pamięci Dariusza Rudzkiego odbył się w sobotę, 21 stycznia 2023 r. w hali sportowej ZS-P nr 8 przy ul. Gminnej 5/9. Organizatorami wydarzenia byli: Miejskie Centrum Kultury, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 oraz Witold Sil i Michał Lubicki.

Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Czas trwania meczu wynosił 15 minut. Po zaciętych rozgrywkach piłkarskich ostatecznie zwyciężyła grupa ET PROMO Łódź w wielkim finale z UKS Pilica Tomaszów Mazowiecki, który skończył się wynikiem 3:2. Tym samym zawodnicy ET PROMO wywalczyli nagrodę główną, czyli bilet na Puchar Polski SuperLiga 6, który odbędzie się 9 lipca 2023 r. w Warszawie.

Turniej oficjalnie rozpoczęła Monika Żyrek, wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8. Puchary, nagrody zwycięzcom wręczała Paulina Rek-Bożyk, wicedyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.

Organizatorzy dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie turnieju. Gratulacje również dla wszystkich drużyn.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij