Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Finał „Ekopocztówki”

W czwartek, 30 listopada w Miejskim Centrum Kultury Browarna odbył się finał konkursu plastycznego „Ekopocztówka”. Konkurs skierowany był do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z Tomaszowa Mazowieckiego. Z uwagi na poziom artystyczny prac, ciężko było jednogłośnie zadecydować o wygranej, więc pierwszych miejsc w czterech kategoriach było kilka.Prace oceniało jury w składzie: Grażyna Srebrzyńska, Tomasz Rogaczewski oraz Bożena Gajda.

20 listopada 2023 r. dokonało oceny 226 prac plastycznych zgłoszonych do konkursu. Konkurs skierowany był do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z Tomaszowa Mazowieckiego i przeprowadzony w czterech kategoriach wiekowych: grupa przedszkolna oraz klasy I-III, klasy IV-VI i klasy VII-VIII szkół podstawowych.Fundatorem nagród rzeczowych są Lasy Państwowe − Nadleśnictwo Smardzewice. Wyniki można znaleźć w protokole na stronie mck-tm.pl.

Jury wyraża uznanie dla uczestników konkursu za wrażliwość artystyczną i różnorodność zastosowanych technik plastycznych, bogactwo pomysłów i kreatywność. Docenia także fakt, że szerokie spojrzenie na temat konkursu pozwoliło pokazać go w tak wielu aspektach.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom.

Wydarzenie uświetniły występy wokalistów MCK z grupy Anny Gnatek: Maja Chyb, Julia Pawłowska i Lena Mierzwa.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij