Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ferie na „szóstkę”

Ferie zimowe to także atrakcje przygotowane przez miejskie placówki oświatowe. Jedną z nich jest Szkoła Podstawowa nr 6, w której w okresie od 16 do 20 stycznia odbywał się wypoczynek zimowy pod wspólnym hasłem „Zimowy czas. Feryjny czas. Radość w nas.”

Każdy dzień uczestnicy rozpoczynali od zajęć integracyjnych oraz wspólnego czytania książki o emocjach i dyskusji na ten temat. Podczas wypoczynku dzieci wzięły udział w wycieczce do OSP Białobrzegi, gdzie zapoznały się ze sprzętem strażackim i warunkami pracy strażaka. Uczestniczyły w zajęciach teatralnych w MCK Za Pilicą oraz obejrzały w kinie Helios film pt.: „Kot w butach”.

Nie zabrakło również zajęć profilaktycznych. Dzieci dowiedziały się, co to są uzależnienia, od czego się można uzależnić i jakie są następstwa brania używek. Efektem zajęć były prace "Zdrowo żyję i umiem mówić NIE”. Ostatni dzień wypoczynku upłynął na przygotowaniu niespodzianki dla babć i dziadków. Była więc nauka piosenki oraz praca nad upominkiem. Codziennie czekał na uczestników pyszny, ciepły posiłek.

Dzieci bardzo chętnie przychodziły na zajęcia i uczestniczyły w nich z zaangażowaniem. Wszyscy spędzili pierwszy tydzień ferii bardzo miło i bezpiecznie.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij