Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Dwunastka” z nowoczesną bieżnią

19 września w „dwunastce” odbyła się szkolna uroczystość otwarcia nowoczesnej bieżni, powstałej w wyniku rozbudowy istniejącego zaplecza sportowego. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali przedstawiciele władz miasta, szkoły i rady rodziców. Inwestycja została zrealizowana w latach 2021-2022, a jej koszt to 903 860, 81 zł.

Dzięki zakończonemu zadaniu szkoła zyskała wyczekiwaną, profesjonalną bieżnię o długości ok. 300 m z przedłużoną prostą 100 m, skocznią w dal i rzutnią. Inwestycję zrealizowano w ramach projektu ,,Centrum sportowo-rekreacyjne AKTYWNA DWUNASTKA - rozbudowa zaplecza sportowego wokół boisk - I etap”. Zajął on I miejsce w głosowaniu Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 w kategorii ,,PROJEKTY INFRASTRUKTURALNE”, a służyć ma również mieszkańcom pobliskich osiedli.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij