Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Dni Tomaszowa - zmiana w organizacji ruchu na Tomaszowskich Błoniach

Od 20 czerwca 2024 r. (czwartek) od godziny 16.00

- wyłączenie z ruchu ul. Strzeleckiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Nadpiliczną do ul. Ks. P. Ściegiennego/ ul. Nowy Port.

Od 22 czerwca 2024 r. (sobota)

- wyłączenie z ruchu ul. Strzeleckiej na odcinku od wysokości zjazdu na parking przy Arenie Lodowej do skrzyżowania z ul. P.C.K. oraz ul. Ks. P. Ściegiennego i ul. Nowy Port na odcinku od wysokości posesji ul. Nowy Port 64 do skrzyżowania z ul. P.C.K. a także ul. P.C.K. na odcinku od wysokości pętli autobusowej przy ul. P.C.K. do skrzyżowania z ul. Wodną.

Utrudnienia potrwają do poniedziałku (24 czerwca 2024 r. ) do godziny 7.00

Dodatkowo obowiązywać będą znaki informujące o utrudnianiach w ruchu i zakazie zatrzymywania się i postoju pojazdów:

• w dniach 21-24.06.2024 r. na ul. Strzeleckiej w obrębie skrzyżowania z ul. Mazowiecką (Rondo im. Bogusława Drozdowskiego) oraz ul. Ks. P. Ściegiennego/ ul. Nowy Port a także w obrębie połączenia z ul. Nadpiliczną

• w dniach 22-23.06.2024 r. na ul. Ks. P. Ściegiennego, ul. Nowy Port, ul. P.C.K. w obrębie skrzyżowania z ul. Niską, ul. Świerkową oraz ul. Parkowa na wysokości posesji ul. Parkowa 65 w obrębie skrzyżowania z ul. Świerkową, a także ul. Św. Antoniego w obrębie skrzyżowania z ul. Batalionów Chłopskich, ul. Ks. P. Ściegiennego i ul. Wodna.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij