Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Dni otwarte w MCK. Zapraszamy na zajęcia.

Wypoczęci po wakacjach? Miejskie Centrum Kultury ma dla Was ciekawe propozycje na zagospodarowanie wolnego czasu i rozwijanie swoich pasji. W ofercie placówki znaleźć można zarówno zajęcia dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Podczas „Dni Otwartych” w MCK Za Pilicą, Tkacz i Browarna chętni do uczestnictwa w poszczególnych formach zajęć pod okiem instruktorów mogą zapoznać się z propozycjami zajęć organizowanych w roku 2022/2023 oraz wziąć udział m.in. w miniwarsztatach: ceramicznych, muzycznych oraz w treningu sportowym.Od 26 do 30.09.2022 r. MCK zaprasza na COOLturalne Show, czyli bezpłatne zajęcia pokazowe w poszczególnych placówkach, które odbędą się w dniach i godzinach zgodnych z harmonogramem zamieszczonym w Strefie Zajęć na stronie internetowej MCK.

Zapisy na zajęcia odbywają się poprzez Strefę Zajęć - https://www.strefazajec.pl lub www.mck-tm.pl – zakładka Strefa Zajęć, a także stacjonarnie w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18.

Szczegółowe informacje – link.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij