Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Darmowa kastracja, czipowanie, szczepienia przeciw wściekliźnie!

Zapisz zwierzaka na darmowy zabieg! To same korzyści! Miasto prowadzi program, w ramach którego mieszkańcy Tomaszowa mogą swoje zwierzaki wykastrować, wysterylizować, zaczipować i zaszczepić.

Dla zwierząt to same korzyści. Samice nie mają cieczki (suczki), rujki (kotki). Zabieg chroni je przed ropomaciczem i nowotworami układu rozrodczego, a także nowotworami gruczołu mlekowego. Zapobiega również ciążom urojonym. Kocury po kastracji nie znaczą terenu swoim zapachem, samce są mniej agresywne i nie uciekają z domu gdy w okolicy jakaś samica ma rujkę. Chroni to również przed nowotworami układu płciowego oraz schorzeniami prostaty.

  
 - Zachęcam wszystkich do skorzystania z naszego programu. Problem bezdomności zwierząt można rozwiązać tylko przez zmniejszenie ich populacji. Wszyscy mieszkańcy Tomaszowa mogą skorzystać z bezpłatnych zabiegów dla swoich pupili. Zachęcam również do adopcji zwierzaków z naszego schroniska – mówi Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.

Umów się i wypełnij wniosek! Od poniedziałku do piątku 7.30 - 15.30, tel. 786024404, Urząd Miasta, ul. POW 10/16, Tomaszów Mazowiecki. Budynek D pok. 4.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij