Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2020-08-25

Chór „Artis Gaudium” ‒ zapisy na nowy rok artystyczny

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza miłośników muzyki chóralnej na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 3 września (czwartek) o godz. 18 w MCK przy ul. Browarnej 7. W jego trakcie będzie można zapisać się na zajęcia prowadzone przez Katarzynę Goljat. Uczestnictwo w nich jest bezpłatne.

Chór „Artis Gaudium” powstał w marcu 2016 roku. Obecnie śpiewa w nim 30 osób. Jest to chór pokoleniowy, który tworzą uczniowie szkół ponadpodstawowych, dorośli oraz seniorzy. W repertuarze „Artis Gaudium” znajdują się utwory klasyczne, sakralne, pieśni ludowe, a także przeboje muzyki rozrywkowej, które można usłyszeć podczas cyklicznych koncertów w Tomaszowie Mazowieckim.

Chór uświetnia również swoimi występami uroczystości miejskie związane z ważnymi wydarzeniami  oraz obchodami świąt państwowych. Ma na swoim koncie znaczące nagrody w przeglądach muzyki chóralnej w województwie łódzkim.

Próby odbywają się w czwartki w godzinach 18-20 w MCK przy ul. Browarnej 7.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij