Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Weź udział w konsultacjach dot. Strategii adaptacji do zmian klimatu!

Trwają konsultacje społeczne dotyczące aktualizacji Strategii adaptacji do zmian klimatu naszego miasta do roku 2028 z perspektywą do 2035. Do urzędu można nadsyłać opinie za pomocą dedykowanego formularza, obędzie się również spotkanie.

 

Konsultacje trwają do 11 września 2023r. Formularz konsultacji jest dostępny na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej w zakładce „Konsultacje społeczne” oraz w siedzibie Wydziału Ochrony Środowiska i Klimatu Urzędu Miasta przy ul. P.O.W. 10/16 (budynek D).

Otwarte spotkanie z przedstawicielami firmy EKO-GEO GLOB, która tworzy dokument, odbędzie się 6 września 2023 r. w godzinach 13 – 15  w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (duża sala, I piętro).

Wypełniony formularz można przekazać drogą korespondencyjną na adres: Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. P.O.W. 10/16, 97-200 Tomaszów Mazowiecki z dopiskiem: „Konsultacje społeczne – aktualizacja strategii adaptacji”, a także drogą elektroniczną na adres: marika.plichta@tomaszow-maz.pl z dopiskiem „Konsultacje społeczne – aktualizacja strategii adaptacji” lub osobiście do Wydziału Ochrony Środowiska i Klimatu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. P.O.W. 10/16 (budynek D).

Dokument Aktualizacja Strategii adaptacji do zmian klimatu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego do roku 2028 z perspektywą do roku 2035 jest dostępny w Wydziale Ochrony Środowiska i Klimatu Urzędu Miasta w Tomaszowie Maz. oraz na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej pod linkiem: http://bip.tomaszow.miasta.pl/public/catalog/?id=186471&idCatalog=575801

 

Uwagi i opinie z datą wpływu po dniu 11 września 2023 r. nie będą rozpatrywane. Komórką organizacyjną odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Wydział Ochrony Środowiska i Klimatu.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij