Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2022-05-04

Z okazji Dnia Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka prezydent Marcin Witko wziął udział w okolicznościowych obchodach, które były okazją do złożenia serdecznych podziękowań i gratulacji dla wszystkich zawodowych strażaków i strażaków ochotników za wzorowo pełnioną służbę na rzecz mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego.

Uroczysty, okolicznościowy apel z udziałem funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej,  przedstawicieli Ochotniczych Straży Pożarnych z regionu, pozostałych służb mundurowych oraz zaproszonych gości, odbył się 4 maja na dziedzińcu Komendy Powiatowej PSP w Tomaszowie Mazowieckim. Uroczystość stała się okazją do nadania wyróżniającym się podczas służby strażakom odznaczeń i awansów. Okolicznościowymi medalami „XXX-lecia Państwowej Straży Pożarnej” zostali udekorowani przez Komendanta Powiatowego PSP st. bryg. Krzysztofa Iskierkę obecni na uroczystości parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich, powiatowych i miejskich, osoby wyróżnione za współpracę ze strażą pożarną.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij