Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wieczór wdzięczności Za Pilicą

22 maja 2026 roku w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą odbył się wyjątkowy koncert „Symfonia Wdzięczności” w wykonaniu wokalistów MCK przygotowanych pod kierunkiem Anny Gnatek. Sala koncertowa wypełniła się muzyką, wzruszeniem oraz niezwykłą atmosferą bliskości i wdzięczności.



Publiczność miała okazję usłyszeć najpiękniejsze utwory o miłości, rodzinie i relacjach międzyludzkich. Wieczór pełen emocji poruszył serca słuchaczy – od nostalgicznych dźwięków utworu „Dla mamy”, przez pełne ciepła „Cudownych rodziców mam”, aż po nastrojowe interpretacje piosenek „Dłoń” oraz „Ktoś do kochania”. Każdy występ został nagrodzony gromkimi brawami, a wyjątkowa energia płynąca ze sceny stworzyła niezapomniany klimat tego spotkania.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij