Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Spotkanie z Melissą Darwood

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej (pl. Kościuszki 18) 29 września o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie autorskie z Melissą Darwood. Zaproszony gość pisze książki dla wszystkich tych, którzy poszukują w literaturze romantycznych uniesień, dreszczyku emocji i elementów nadprzyrodzonych.

Plakat zapowiadający wydarzenie

Autorka m.in. książek fantastycznych dla młodzieży przybrała pseudonim, który pozwala na zatarcie granicy między rzeczywistością a fikcją. Kocha przyrodę i zwierzęta. Ma na swoim koncie takie tytuły: „Larista”, „Luonto”, „Pryncypium”; niebawem ukażą się dwie kolejne książki autorki: niezależna powieść „Tryjon” oraz kontynuacja „Laristy” – „Guerra”.

Na spotkaniu porozmawiamy z pisarką o wydanych powieściach, planach wydawniczych, o pasji pisania, o tym, jak w Polsce wydać własne dzieło. Na to czytelnicze wydarzenie zapraszamy zwłaszcza uczniów szkół średnich. Ilość miejsc jest ograniczona. Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem: 44 7246106.

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zakupienia książek Melissy Darwood oraz uzyskania pamiątkowego autografu.

Źródło: http://melissadarwood.com, https://www.facebook.com/Darwood.Melissa


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij