Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Spotkanie autorskie z Moniką Sakturą

Uczniowie szkół podstawowych nr 3, 8 i 14 wzięli udział w spotkaniu z Moniką Sakturą ‒ autorką książki „Pewnego razu w bibliotece”. Zorganizował je 3 marca Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim.

 
spotkanie z Moniką Sakturą w MBP

Monika Saktura jest pedagogiem, choreografem, biblioterapeutą, animatorem kultury. Pasjonuje się podróżami i fotografią. Jest też autorką wierszy i piosenek. Opowiadanie „Pewnego razu w bibliotece” jest jej debiutem wydawniczym.

W trakcie spotkania pani Monika przypomniała uczniom, jaki proces przechodzi książka, zanim trafi w ręce czytelników. Przeczytała też swoje wybrane wiersze oraz zaprezentowała piosenki, które stworzyła wspólnie z mężem muzykiem. Na zakończenie odpowiadała na pytania uczestników spotkania, podpisywała książkę oraz pozowała do wspólnych zdjęć z czytelnikami.

Spotkanie odbyło się z okazji Międzynarodowego Dnia Pisarzy.  

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij