
Oprócz ciekawej historii mijanych miejsc poznamy także wyjątkowe gatunki i okazy drzew. Rozpoczniemy przed kościołem Zbawiciela, następnie przejdziemy pod pałacyk Jana Serafina Rodego, do najstarszego Parku Miejskiego, pod willę rejenta Jana Różyckiego, a następnej kolejności przyjrzymy się drzewom rosnącym przed kościołem św. Antoniego.
ZBIÓRKA - plac przed kościołem Zbawiciela, ul. św. Antoniego 39 30 maja, godz. 11.00.
Udział w spacerze jest bezpłatny.
