Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Ruszyły szczepienia w Arenie Lodowej (aktualizacja)

Od 26 kwietnia w Arenie Lodowej czynny jest Punkt Szczepień Powszechnych, w którym przeciwko wirusowi COVID-19 dziennie może zaszczepić się 1000 osób. Oficjalnie punkt rozpoczął szczepienia w poniedziałek, ale już w piątek 23 kwietnia drugą dawką szczepionki zaszczepiono nauczycieli. W sumie tego dnia od godziny 9 rano zaszczepiono w Arenie około 200 osób.

Punkt, który jest wyposażony w 7 stanowisk rozlokowanych w szatniach i gabinetach, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10 -17. Rejestracja pacjentów odbywa się w recepcji Areny, natomiast poczekalnie rozlokowane zostały na widowni podzielonej na 2 sektory. Sektor 1 – dla oczekujących na szczepienie; Sektor 2 – dla osób po odbytym szczepieniu. Jednocześnie wyznaczono oddzielne wyjście dla zaszczepionych. Obsługę medyczną zapewnia Tomaszowskie Centrum Zdrowia.

Uruchomiona została również specjalna infolinia, gdzie można się zarejestrować oraz uzyskać informacje o szczepieniach w PSP Arena Lodowa - numery telefonów: 534 152 930; 796 715 015.

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciwko Covid – 19, który można otrzymać do wypełnienia w Arenie lub wydrukować i wypełnić samodzielnie w domu – w załączniku.

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij