
Podczas spotkania zaprezentowane zostaną dwa przedstawienia przygotowane pod kierunkiem Agnieszki Fijołek-Smejdy:
„Wszystko dobre, co się dobrze kończy” – w wykonaniu grupy teatralnej MCK, „
Bajkowy urlop” – w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków.
Zapraszamy wszystkich miłośników teatru na popołudnie pełne emocji, uśmiechu i niezapomnianych artystycznych wrażeń.
