Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Przed publicznością kolejne „Popołudnie z Teatrem”

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu „Popołudnie z Teatrem”, które odbędzie się 16 czerwca 2026 r. o godzinie 18:00 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz, ul. Niebrowska 50. Wstęp wolny.


Podczas spotkania zaprezentowane zostaną dwa przedstawienia przygotowane pod kierunkiem Agnieszki Fijołek-Smejdy:

„Wszystko dobre, co się dobrze kończy” – w wykonaniu grupy teatralnej MCK, „
Bajkowy urlop” – w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków.

Zapraszamy wszystkich miłośników teatru na popołudnie pełne emocji, uśmiechu i niezapomnianych artystycznych wrażeń.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij