Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Projekt Strategii Rozwoju Miasta – wydłużony termin konsultacji

Serdecznie zapraszamy do konsultacji projektu Strategii Rozwoju Miasta Tomaszowa Mazowieckiego 2030. Czekamy na Państwa opinie do 8 lipca 2022 r.

Konsultacje skierowane są do mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, biznesu, instytucji publicznych oraz lokalnych liderów społecznych. Celem konsultacji jest zebranie opinii na temat projektu Strategii Rozwoju Miasta Tomaszowa Mazowieckiego 2030. Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią dokumentu.

Najistotniejsze elementy projektu Strategii zostały również umieszczone w krótkiej prezentacji. Zgłoszenia opinii należy dokonywać poprzez wypełnienie formularza online dostępnego tutaj.

Komórką organizacyjną odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Wydział Rozwoju, Inwestycji i Klimatu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. P.O.W. 10/16, budynek C, pokój 10, I piętro, tel. 44 726 25 57, e-mail: rozwoj@tomaszow-maz.pl.

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij