Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ostatnie spotkanie sezonu i ostatni mecz Kamila Szymczaka

W najbliższą sobotę 30 maja o godzinie 17:00 Lechia rozegra ostatnie spotkanie sezonu 2025/2026 z Olimpią Elbląg. Będzie to jednak nie tylko zakończenie rozgrywek, ale także bardzo szczególny i wzruszający moment dla całej Lechii.



To będzie ostatni występ w zielono-czerwonych barwach Kamila Szymczaka, legendy Lechii, wieloletniego kapitana i zawodnika, który przez całą swoją przygodę z klubem zostawiał na boisku serce, charakter i ogromne zaangażowanie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny boiska ze sztuczną nawierzchnią, aby wspólnie podziękować całej drużynie za sezon oraz Kamilowi za jego piękną historię i wszystko, co dał Lechii przez lata. Bardzo ważne: prosimy o przyjście na godzinę 16:45. O tej porze odbędą się uroczystości przedmeczowe.

Bądźcie z nami. Razem sprawmy, aby ten dzień na długo pozostał w pamięci!
Źródło: Rzecznik RKS Lechia

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij