
W programie:
Wystąpienie p. Katarzyny Drochlińskiej ze stowarzyszenia „Tropimy Dom”. Usłyszymy uczestników zajęć wokalnych MCK, którzy zaprezentują utwory o tematyce zwierzęcej. Zaplanowano również sesję zdjęciową z pupilami na wiosennej ściance. Wspólnie zostaną stworzone kolorowe psiaki przy użyciu kredy na chodniku. Nie zabraknie malowania buziek i konkurencji z nagrodami. Na zakończenie uczestnicy majówki udadzą się na wspólny spacer po okolicy z pupilami.
Przyjdźcie razem ze swoimi zwierzakami stworzyć wyjątkową atmosferę pełną merdających ogonków, uśmiechu i dobrej energii. Do zobaczenia!
