Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

• Data opublikowania: 2016-12-12

Lechia wygrywa w Kaliszu

Siatkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki pewnie zwyciężyli 3:1 w Kaliszu z tamtejszym Miejskim Klubem Sportowym w ramach 12 kolejki II ligi.

Lechia

Spotkanie miało jednostronny przebieg. Wypadkiem przy pracy okazał się set nr 3. Kaliszanie wykorzystali rozluźnienie w szeregach tomaszowian i wygrali tę część meczu do 23. W czwartym secie Lechia wróciła do swojej gry i potwierdziła wyższość.

Zwycięstwo pozwoliło lechitom wrócić na 1. miejsce w ligowej tabeli. W następnej serii meczów tomaszowianie zmierzą się z drużyną,LKPS Borowno.

MKS Kalisz – KS Lechia Tomaszów 1:3 (14:25, 14:25, 25:23, 15:25).