Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Konkurs na nazwę Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży” – znamy zwyciężczynię!

76 zgłoszeń zawierających ponad 100 propozycji wpłynęło w ramach konkursu na nazwę Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży. Zwycięską nazwę wymyśliła pani MONIKA WITKOWSKA z Tomaszowa Mazowieckiego. Tym samym placówka będzie nosiła nazwę „MDM – Miasto Dzieci i Młodzieży”.

Konkurs organizowany przez Miasto i Młodzieżową Radę Młodzieżową Miasta Tomaszowa Mazowieckiego pod patronatem prezydenta Marcina Witko trwał do 15 października. Każdy z uczestników mógł zgłosić maksymalnie dwie propozycje nazwy placówki. Zwycięską propozycję nazwy wybrała Komisja Konkursowa powołana przez Organizatorów.

Placówka Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży powstała przy ul. św. Antoniego 28. Placówka będzie przeznaczona dla dzieci i młodzieży zagrożonej ubóstwem i wykluczeniem społecznym w celu integracji społecznej oraz zapobiegania patologiom. Będą w niej realizowane zajęcia indywidualne i grupowe rozwijające kompetencje dzieci i młodzieży (m.in. informatyczne, porozumiewania się w językach obcych, umiejętności uczenia się, z zakresu świadomości i ekspresji kulturalnej, społecznych i obywatelskich). Na miejscu będzie również świadczone wsparcie psychologiczne. Obiekt będzie w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Rekrutację uczestników zajęć przeprowadzi Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim. Niebawem nastąpi oficjalne otwarcie placówki.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij